Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 7 Orjinal yapma programı (Tarafımca denenmiştir)
Yazar Mesaj
RayStudio
Coderler
Rep Puanı: 281
Windows 7 Orjinal yapma programı (Tarafımca denenmiştir)
Arkadaşlar bu gün PC konusunda rahatladım çünki bu program sayesinde W7 olan bilgisayarım orjinalleşti. Crack olmasına rağmen orjinal olmamıştı ama bugün "RemoveWAT2.2.5.2" adlı program sayesinde bilgisayarım orjinal oldu.

Orjinal olmayanlar bilir sürekli olarak sağ altta bir yazı ve arkaplan siyaha bürünür bu çok ama çok can sıkıcı ve bıktırıcı bir olaydı. bundan kurtulmak şu anda güzel :)

Upload anlatım herşey bana [rayray93] aittir. sadece a********.org adresinden bulup indirip içine talimatlar ekleyip silinmeyecek bir şekilde upload ettim.

Ekran görüntüsü:

[Resim: windows.7-orjinal-yapma.jpg]

Link:
Tıkla indir
(En son düzenleme: 05-15-2012 06:48 PM rayray93.)
05-15-2012 06:46 PM
★★★★★
*
Rep Puanı: 185
RE: Windows 7 Orjinal yapma programı (Tarafımca denenmiştir)
Bende kullanmıştım bunu paylaştığın için sağol.
2dk'da Orjinal oluyor :)
»»»»» DESTEK.10TL.NET İMZASI »»»»»
05-15-2012 08:41 PM
Sabırsızlıklar Prensi
*
Rep Puanı: 10
uyguladım devam etmek için yeniden başlat dedi ok dedim yeniden başladı bilgisayar açıldı nete girdim şimdi buraya yazmak için başka bişe sormadı ee orjinalmi oldu şimdi win.7 dim öyleyse süper oldu :D
Özelden Yardım Etmiyorum

[img]http://i1126.photobucket.com/albums/l616/alqolig/wwwkupavalecom.gif[/img]

http://thesims123.10tl.net/
05-15-2012 09:01 PM
Hogwarts Role Play
*
Çaylak Üye
Rep Puanı: 11
Ben Pcyi TTNET'TEN Aldım Sürüm Home Basic Orjinalmi Bu Sürüm Bilmiyorum Ama Pc 0'dı Aldığımızda Birde TTNET'Ten Aldığımız İçin Orjinal Diye DÜşünüyorum Bilgisayarım Şuan Orjinal Win7 İse Bu Programı Yüklersem Ne Gibi Sorunlar İle Karşılaşırım Veya Ne Gibi Yararı Olur
05-15-2012 09:15 PM
idk
*
Rep Puanı: 120
(05-15-2012 09:15 PM)ZeaScoot demiş ki:  
Ben Pcyi TTNET'TEN Aldım Sürüm Home Basic Orjinalmi Bu Sürüm Bilmiyorum Ama Pc 0'dı Aldığımızda Birde TTNET'Ten Aldığımız İçin Orjinal Diye DÜşünüyorum Bilgisayarım Şuan Orjinal Win7 İse Bu Programı Yüklersem Ne Gibi Sorunlar İle Karşılaşırım Veya Ne Gibi Yararı Olur

yararı olacağını sanmıyorum (orjinalse) ama zararıda olmayabilir.
If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling. -Paul Walker

What Does The Fox Says?
05-15-2012 09:30 PM
RayStudio
Coderler
Rep Puanı: 281
(05-15-2012 09:01 PM)kemfaz demiş ki:  uyguladım devam etmek için yeniden başlat dedi ok dedim yeniden başladı bilgisayar açıldı nete girdim şimdi buraya yazmak için başka bişe sormadı ee orjinalmi oldu şimdi win.7 dim öyleyse süper oldu :D

Evet oldu :) ama zaten dediğim gibi arkaplan dururken siyahlaşmıyor ve sağ altta uyarı çıkmıyorsa zaten orjinal olmasa bile size zararı dokunmaz fazla. ama onlar bende vardı. ve çok sinir bozucuydu.

(05-15-2012 09:15 PM)ZeaScoot demiş ki:  

Win7 orjinal olmadığında sizi "ürün kimliğini girin" "windows kullanım süresi doldu" veya arkaplanınız siz koyarsınız belli bir süre sonra siyaha bürünür sağ altta "Windows kopyası orjinal değil" tarzı birşey çıkmıyorsa zaten orjinaldir.

Kemfaz sanırım orjinal olan bilgisayarına denemiş :D ve bir sorun yok. birşey olduğunu sanmıyorum :)
05-15-2012 09:35 PM

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi
Foruma Git:

10TR.NET Ücretsiz Multi Mybbden Forum Dağıtan Bir Sistemdir.Bu Sistemle Hiç Bir Ücret Ödemeden Forum Sahibi Oluyorsunuz.6 Yıllık Tecrübeyle Bu Hizmeti Sunmaktadır.10TR.NET Eski Adı 10TL.NET'tir.2008 de 10TL.NET isimiyle Başlayan 10TR.NET 2014 Yılında Yeni İsmi Olan 10TR.NET'le Daha Güçlü ve Sempatik.
Forumda Bulunan Tüm İçerik ve Tema Kopyalanamaz.
Tüm Hakları Saklıdır ve 10TR.NET aittir.
Copyright ©2008-2014 Destek.10TR.NET

ForumKarizma.10Tr.Net Buyur Sende Gel -
destek.10tr.net powered by 10tr.net, ehcp.net